Почеле пријаве за Креативну етно-еко школу

УГ КРЕАТИВА организује од 15-22. јуна 2011.год.

КРЕАТИВНУ ЕТНО-ЕКО ШКОЛУ (по промотивној цени од 16 550 динара)

Период одржавања Креативне етно-еко школе:  15 – 22. јун 2011.

Место одржавања: Бања Врујци

Организатор Креативне етно-еко школе обезбеђује:

• стручне предаваче –за одговарајуће области предвиђене програмом етно-еко школе
  • преводиоце – професоре за одговарајући језик
  • смештај и исхрану за цео период уплаћене котизације
  • аниматора
  • стручну медицинску особу

Право учешћа: ученици од 10 –15 из Републике Србије.

Скуп учесника: Бања Врујци,  15. јуна 2011. од 11– 11.30.

Смештај и исхрана учесника је у мотелу Кондир и хотелу Врујци у Бањи Врујци.

Место едукације: Образовна фарма , Струганик, воденица на реци Топлици, река Топица, Црква Огњене Марије.

Обавезан садржај ранца: удобна обућа за пешачење, резервна обућа за кишно време, кабаница за кишу, чарапе, џемпер, купаћи костим, папуче и пешкир за плажу, здравствена књижица и пасошза децу из дијаспоре.

Здравствени картон: преузети са Креативиног сајта, попунити и послати e-mailom до 20. маја 2011.

Рок за доставу пријаве електронском поштом је 20. април 2011.  .

Котизација (креативне радионице, преводиоци, медицинска особа, излети, смештај и комплетна исхрана у етно-еко школиза 7 дана = 16 550 динара).

Котизацију можете  уплатити у два дела и то: 1. део до 15.маја 2011. а 2. део до 15. јуна 2011 ....

Уплате: У Србији, преко Банке Интеса, на динарски жиро рачун УГ„КРЕАТИВА“  бр. 160-341168-19, сврха уплате за Креативну етно-еко школу. У иностранству уплате извршити путем трансфера новца преко Western Union.