ПОБЕДНИЦИ 12.КРЕАТИВНЕ ЧАРОЛИЈЕ

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС:

Поезија

Млађи узраст:

1.Алекса Костадиновић, 3.разред, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“ Књажевац

2.Божидар Липовац, 4.разред, ОШ „Младост“ Београд

3.Лука Такач, 4.разред, ОШ „Душан Радовић“ Бор

Специјалне награде:

Сара Мекић, 3.разред, ОШ „Вук Караџић“ Власеница

Ивона Сладоје, 3.разред, ОШ „Вук Караџић“ Власеница

Алекса Вујић, 3.разред, ОШ „Војвода Живојин Мишић“ Рајковић

Тамара Миленковић, 3.разред, ОШ „Војвода Живојин Мишић“ Рајковић

Старији узраст:

1.Лука Златановић, 7.разред, ОШ „Јован Јовановић Змај“ Бобовиште

1. Катарина Алексић, 7.разред, ОШ „Бранко Радићевић“ Београд

2.Вукашин Николић, 6.разред, ОШ „Стеван Алексић“ Јаша Томић

3.Миљана Ухларик, 6.разред, ОШ „Бранко Радичевић“ Савино Село

Специјалне награде:

Богдан Жиловић, 5.разред, ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац

Александар Пепић, 6.разред, ОШ „Свети Сава“ Љубиње

Елена Миленковић, 7.разред, ОШ „Рада Миљковић“ Јагодина

Благојче Андовски, 8.разред, ПОУ „Маца Овчарова“ Велес

Владимир Ђузулан, 7.разред, ОШ „Свети Сава“ Љубиње

Проза

Млађи узраст:

1.Стевица Шујко, 3.разред, ОШ „Стеван Алексић“ Јаша Томић

2.Немања Вуковић, 2.разред, ОШ „Свети Сава“ Билећа

3.Владислав Јовић, 2.разред, ОШ „Душан Радовић Ниш

Специјалне награде:

1.Јана Милојевић, 3.разред, ОШ „Коста Ђокић“ Младеновац

Старији  узраст:

1.Андреј Милосављевић, 7.разред, ОШ „Бранко Радичевић“ Београд

2.Анита Андрић, 8.разред, ОШ „23,октобар“ Голубинци

2.Стеван Сремац, 5.разред, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор

3.Петар Марковић, 7.разред, ОШ „Иван Горан Ковачић“ Нишка Бања

Специјалне награде:

Стефан Дука, 5.разред, ОШ „Његош“ Берковићи

Јана Баћевић, 5.разред, ОШ „Његош“ Берковићи

Јована Николић, 7.разред, ОШ „Бранко Радичевић“ Мелница

Милош Аранђеловић, 5.разред, ОШ „Ђеле кула“ Ниш

13288814_10209220871299697_194008479_n

 ЛИКОВНИ КОНКУРС

Предшколски узраст

  1. Теодора Петровић, 4.године, ЛР „Креативно детињство“ Мионица
  2. Неда Чарапић, 5.година, ЛР „Креативно детињство“ Мионица
  3. Групни рад, ПУ „Љуба Станковић“ Беочин

Млађи узраст:

  1. Ања Цвијан, 3.разред, ОШ „Никола Тесла“ Нови Сад
  2. Инес Јоцић, 1.разред, ОШ „Петар Петровић Његош“ Зрењанин
  3. Јана Чарапић, 2.разред, ЛР „Креативно детињство“ Мионица

Старији  узраст:

  1. Тамара Видаковић, 6.разред, ОШ „Никола Вукићевић“ Сомбор
  2. Софија Цветковић, 6.разред, Допунска основна школа на српском језику Штутгарт
  3. Сара Мијаиловић, 7.разред, ЛР „Креативно детињство“ Мионица

13293255_10209220871139693_353473362_n.jpg

ПОЗОРИШНЕ ПРЕДСТАВЕ

1. ОШ „Свети Сава“ БЕОГРАД, Ментор: Горица Ивановић

2. ОШ „Никола Вукичевић“ СОМБОР, Ментор: Рената Цветков

3. ОШ „Ђуро Стругар“ БЕОГРАД, Ментор: Снежана Радивојша

3. ОШ „Стеван Алексић“ ЈАША ТОМИЋ, Ментор: Данијела Зец

СПЕЦИЈАЛНЕ ПОХВАЛЕ:

ЗА СЦЕНОГРАФИЈУ: ОШ „Бора Лазић“ ВЛАШКА, Ментори: Јадранка Јованчевић, Виолета Николић и Владан Нешић

ЗА НАЈБОЉУ МУШКУ УЛОГУ, глумац: Алексеј Берчењи, 8. разред, ОШ „Никола Вукичевић“ СОМБОР, Ментор: Рената Цветков

ЗА НАЈБОЉУ ЖЕНСКУ  УЛОГУ, глумица Софиа Јанда, 1. разред, ОШ „Ђуро Стругар“ БЕОГРАД, Ментор: Снежана Радивојша

13296257_10209220855619305_979144482_n

ДЕЧЈИ КРАТКИ ФИЛМ

  1. ВРАЊЕ

Аутор: Ученици 4/4

Ментор: Миомир Дејановић

ОШ „Светозар Марковић“ Врање

2. СОКОБАЊА

Аутор: Ученици 1. и 4.разреда

Ментор: Валентина Бошковић

ОШ „Митрополит Михаило“ Сокобања

  1. ПОЖАРЕВАЦ

Аутор: Ученици 7/3

Ментор: Радан Вилотић

ОШ „Краљ Александар” Пожаревац

13344756_1218181728215976_5567832471312033925_n

НАЈБОЉЕ КОСТИМИРАНА ДЕЧЈА ГРУПА У ОКВИРУ ДЕЧЈЕГ КАРНЕВАЛА

  1. ОШ „Сестре Радовић“, Белосавци
  2. ОШ „Дубрава“, Књажевац
  3. ОШ „Петар Кочић“, Инђија

НАЈБОЉА КРЕАТИВНА ИЗЛОЖБА

  1. ОШ „Бора Лазаревић“, Влашка
  2. ПОУ „Маца Овчарова“, Велес
  3. ОШ „14. октобар“, Београд

СПЕЦИЈАЛНА ПОХВАЛА

ОШ „Сестре Радовић“, Белосавци

13318755_10209227901755454_1807820920_n

  1. НАСТАВНО СРЕДСТВО: МАГИЧНА ТАБЛА

Иван Павловић

ОШ „Илија Гарашанин“ Аранђеловац

Циљна група радионице на фестивалу: 5-6.разред

  1. НАСТАВНО СРЕДСТВО: 3Д АНИМАЦИЈА

Татјана Росић

ОШ „Ћирило и Методије“ Београд

Циљна група радионице на фестивалу: 7-8.разред

  1. НАСТАВНО СРЕДСТВО: ПОКРИЈ-ОТКРИЈ

Биљана Никић и Саша Чорболоковић

ОШ „Војвода Мишић“ Београд и ОШ „Трећи октобар“ Бор

Циљна група радионице на фестивалу: 5-8.разред

13329835_10209227928156114_741342305_n

  1. ПРИЛЕП

Аутор: Маја Бунтеска

ООУ „Страшо Поинџур“ Мало Коњари, Прилеп

  1. СТРЕЛАЦ

Аутор: Марјан Миланов

ОШ „Добринка Богдановић“ Стрелац

  1. ЕЛЕМИР

Аутор: Амира Лукић

ОШ „Тоза Марковић“ Елемир