Резултати Васкршњег литерарног конкурса 2013.

 

 

april2010 034

9. Дечји васкршњи сабор

Бања Врујци, 2013.године

 

СПИСАК ПОХВАЉЕНИХ УЧЕНИКА

ПРОЗА-млађи узраст:

  1. Миљана Вуковић 2. р. ОШ „Јован Јованоовић Змај“ Змајево
  2. Милица Алексић 2. р. ОШ “Станислав Сремчевић“ Крагујевац
  3. Валентина Бабић 2. р. ОШ „Нада Пурић“ Ваљево
  4. Михајло Савић 2. р. Српска школа “Saint Meri” Париз , Француска
  5. Марта Булат 2. р. ОШ „Филип Вишњић“ Београд
  6. Христина Ршумовић 3. р. ОШ „Свети Сава“ Београд
  7. Благоје Танасковић 3.р. Српска школа „Србија“ Eпон, Француска
  8. Владислав Станковић 4. р. ОШ „Вук Караџић“ Шабац
  9. Зоран Ерић 3 р. ОШ „Филип Вишњић“ Београд
  10. Драган Богдановић 4. р. ОШ „Свети Сава“ Љубиње, Република Српска
  11. Ања Пурић 4. р. ОШ „Бршадин“ Бршадин, Република Хрватска
  12. Александра Протић 4. р. ОШ „IV краљевачки батаљон“ Краљево
  13. Душан Пудар 4. р. ОШ „Свети Сава“ Билећа, Република Српска
  14. Катарина Павловић 4. р. ОШ „ Боривоје Ж Милановић“ Крупањ

ПОЕЗИЈА-млађи узраст:

  1. Милица Марковић 1 р. ОШ „Прота Матеја Ненадовић“ Бранковина
  2. Огњен Баришић 2. р. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево
  3. Јована Цветковић 2. р. ОШ „Дубрава“ Књажевац
  4. Никола Николић 2. р. ОШ „Нада Пурић“ Ваљево
  5. Ања Митрановић 2. р. ОШ „Филип Вишњић“ Београд
  6. Милица Јовановић 2. р. ОШ „Миливоје Боровић“ Мачкат
  7. Милица Ружић 3. р. ОШ „Младост“ Вршац
  8. Александар Пепић 3. р. ОШ „Свети Сава“ Љубиње Република Српска
  9. Урош Гавриловић 3. р. ОШ „Никола Велимировић“ Шабац
  10. Софија Рађеновић 3. р. ОШ „Стефан Митров Љубиша“ Будва, Република Црна Гора
  11. Филип Тривунџа 3. р. ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица
  12. Mарина Милановић 3. р. Српска школа у Пaризу, Француска
  13. Александар Алавања 3. р. ОШ „Никола Тесла“ Банатско Карађорђево
  14. Николина Тодоровић 3. р. ОШ „Милан Ракић“ Нови Београд
  15. Лука Обрадовић 4. р. ОШ „Жабаре“ Жабаре
  16. Тамара Радојевић 4. р. ОШ „Први српски устанак“ Копљари
  17. Лука Максимовић 4. р. ОШ „Цар Константин“ Ниш
  18. Иван Самарџић 4. р. ОШ „Свети Сава“ Билећа, Република Српска
  19. Јована Максимовић 4. р. ОШ „Мајур“ Мајур
  20. Јован Мијатовић 4. р. ОШ „Бршадин“ Бршадин, Република Хрватска
  21. Бојана Маринковић 4. р. ОШ „Здравко Јовановић“ Поћута
  22. Алек Даниловски 4. р. ОШ „Никола Карев“ Пробиштип, Република Македонија
  23. Сања Лазаревић 4. р. ОШ „Браћа Недић“ Осечина
  24. Бранко Носовић 4. р. ОШ „Свети Сава“ Билећа, Република Српска
  25. Душан Павић 4. р. ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Београд
  26. Бојан Василић 4. р. ОШ „Вељко Чубриловић“ Прибој, Република Српска

 

ПРОЗА-старији узраст:

  1. Aлекснадра Опалић 5. р. Школа „Chernoviz” Пaриз, Француска
  2. Mилица Јотић 6. р. ОШ „Петар Лековић“ Пожега
  3. Јована Пејић 6. р. ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток
  4. Теодора Поповић 6. р. ОШ 23.октобар“ Сремски Карловци
  5. Александра Милановић 7. р. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ђурђево
  6. Димитрије Судимац 7. р. ОШ „Цар Константин“ Ниш
  7. Дуња Мартић 7. р. ОШ „Ана Милосављевић“ Рушањ
  8. Дуња Митић 8. р. ОШ „Ћеле кула“ Ниш
  9. Теодора Прлинчевић 7. р. ОШ „Свети Сава“ Чачак
  10. Катарина Јакшић 8. р. ОШ „Раде Кончар“ Земун

ПОЕЗИЈА-старији узраст:

  1. Златан Васовић 5. р. ОШ „Свети Сава“ Чачак
  2. Лазар Антић 5. р. ОШ „Филип Вишњић“ Београд
  3. Ксенија Опалић 5. р. Школа „Chernoviz” Пaриз, Француска
  4. Сташа Мишић 5. р. ОШ „Јован Поповић“ Нови Сад
  5. Исидора Познановић 6. р. ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац
  6. Слађана Лазић 7. р. ОШ „Јутра плавог сљеза“ Тузла, Босна и Херцеговина
  7. Вук Милош Петровић 7. р. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Ђурђево
  8. Никола Ђурановић 7. р. ОШ „Борово“ Борово, Република Хрватска
  9. Сара Марковић 7. р. ОШ „ Др Арчибалд Рајс“ Београд
  10. Кристина Чикара 7. р. ОШ „Јован Стерија Поповић“ Вршац
  11. Марија Пекић 7. р. ОШ „23 Октобар“ Голубинци
  12. Алекса Младеновић 7. р. ОШ „3 Октобар“ Бор
  13. Никола Ђурановић 7. р. ОШ „Борово“ Борово, Република Хрватска
  14. Анђела Јанићијевић 7. р. ОШ „Доситеј Обрадовић“ Свође
  15. Петар Цанић 7. р. ОШ „Петар Кочић“ Инђија
  16. Анђела Вучковић 7. р. ОШ „Светозар Марковић“ Лапово
  17. Ана Мијаиловић 8. р. ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток
  18. Милена Филиповић 8. р. „Дечји савез града Врања“ Врање

 

Са жељом, да свих 68 похваљених ученика, у пратњи својих ментора, буду учесници 9. „ДЕЧЈЕГ ВАСКРШЊЕГ САБОРА“, Бања Врујци 2013., пријатељски вас поздрављамо.

НАПОМЕНА: Пожељно је, у циљу добре организације, да потврдите долазак похваљених ученика (оверену пријаву са именима и узрастом деце и именом ментора и списком активности у којима намеравате да учествујете- ПРЕУЗМИТЕ ОВДЕ Obrazac prijave za škole) најдаље до 15. априла слањем пријаве (користити формулар организатора) на мејл decjivaskrsnjisabor9@gmail.com .

Уколико постоји више од једног ментора, ставите га на списак, а поред напишите да борави о трошку своје школе, а све са циљем да на време резервишемо неопходан број места у хотелу.

Хвала што нас подржавате свих ових година!

 

Бања Врујци, 05.04.2013.год.

Жељана Радојичић Лукић,

Директор Међународне смотре ДВС