Дечји васкршњи сабор 2013.

Резултати 9.ликовног конкурса

otvaranjeРезултати ликовног конкурса 9. Дечјег васкршњег сабора

Бања Врујци, 2013.године

 

СПИСАК ПОХВАЉЕНИХ УЧЕНИКА

 

ПРЕДШКОЛСКИ УЗРАСТ

 

Име и презиме

Утраст

Назив установе

МЕСТО

1.

Предшколска група

6 год.

Пинокио

Ваљево

2.

Врекић Сара

6 год.

ПУ „Бошко Буха“

Врбас

3.

Немет Теодор

6 год.

ПУ „Бошко Буха“

Врбас

 

 

МЛАЂИ ШКОЛСКИ УЗРАСТ

ред.бр.

Име и презиме

Узраст

Назив установе

МЕСТО

1.

Неагић Клара

I-2

ОШ “Бора Радић”

Баваниште

2. Гвозденовић Огњен V-2 ОШ “Вук Караџић” Братунац Република Српска
3. Ћирковић Милица V-2 ОШ “Вук Караџић” Братунац Република Српска
4. Николић Ђорђе IV-2 ОШ “Вук Караџић” Братунац Република Српска
5. Тодоровић Тамара III-1 ОШ “Филип Вишњић” Београд
6. Пешић Марија I-1 ОШ ”Борислав Пекић” Нови Београд
7. Бискуповић Тара II-2 ОШ ”Марко Орешковић” Нови Београд
8. Живковић Сара II-2 ОШ ”Марко Орешковић” Нови Београд
9. Королија Нина IV-1 ОШ ”14.октобар” Београд
10. Павловић Јелена IV-2 ОШ “Јован Стерија Поповић” Нови Београд
11. Жугић Јелена IV-6 ОШ “Јован Стерија Поповић” Нови Београд
12. Брајовић Јања 11 god Цртаоница за децу Маслачак Београд
13. Милинковић Нина IV-2 ОШ ”Деспот Стефан Лазаревић” Београд
14. Јакић Станоје IV ОШ ”Прота Матеја Ненадовић” Бранковина
15. Николић Матија I ОШ ”Прота Матеја Ненадовић” Бранковина
16. Радојичић Матеја II-3 ОШ ”Васа Чарапић” Бели Поток
17. Жарковић Марко III ОШ “Никола Тесла” Банатско Карађорђево
18. Митровић Лука I-1 ОШ ”Нада Пурић” Ваљево
19. Барзетовић Ивана III-2 ОШ ”Нада Пурић” Ваљево
20. Петровић Ђорђе IV-3 ОШ ”Сестре Илић” Ваљево
21. Николић Тијана I-7 ОШ “Прва основна школа” Ваљево
22. Манаскова Моника I-1 ООУ ”Блаже Конески” Велес Македонија
23. Неделкова Анастасија I-1 ООУ ”Блаже Конески” Велес Македонија
24. Дијак Наталија II-1 ОШ ”Паја Јовановић” Вршац
25. Миколачевић Јована IV-3 ОШ ”Паја Јовановић” Вршац
26. Божић Вукашин III-2 ОШ “Младост” Вршац
27. Рајковић Дарко   ОШ ”Ђура Јакшић Зајечар
28. Јосић Марина V-1 ОШ ”Свети Сава” Зворник Република Српска
29. Симић Теодора V-1 ОШ ”Свети Сава” Зворник Република Српска
30. Радосављев Анастасија II-1 ОШ ”Јован Јовановић Змај” Змајево
31. Цветковић Елена III-3 ОШ ”Др Јован Цвијић” Зрењанин
32. Грујић Миона III-3 ОШ ”Др Јован Цвијић” Зрењанин
33. Цукић Данијела III-2 ОШ ”Светозар Марковић Тоза” Елемир
34. Јанков Марко III-2 ОШ ”Светозар Марковић Тоза” Елемир
35. Кечић Оливера IV ОШ ”Бранко Радичевић” Инђија
36. Зец Катарина IV-1 ОШ ”Стеван Алексић” Јаша Томић
37. Богдановић Милица   ОШ”Дринка Павловић” Куршумлија
38. Панчић Огњен   ОШ ”Јован Дучић” Кула
39. Средојевић Андреа III ОШ ”Боривоје Ж. Милојевић ” Крупањ
40. Антонић Дијана II ОШ ”Боривоје Ж. Милојевић ” Крупањ
41. Заграђанин Уна III-2 ОШ “Радоје Домановић” Крагујевац
42. Милићевић Тина IV-3 ОШ ”Станислав Сремчевић” Крагујевац
43. Марић Вук III-2 ОШ ”Вук Караџић ” Краљево
44. Јовановић Даниел III-1 ОШ ”Вук Караџић ” Краљево
45 Шамбо Дуња IV-3 ОШ “Вук Караџић” Књажевац
‘46 Обрадовић Лука IV ОШ ”Жабаре” Крушевац
‘47. Бобић Огњен IV-2 ОШ ”Први српски устанак“ ИО Копљари
48. Илић Ива I-1 ОШ ”Вожд Карађорђе ” Лесковац
49. Прокић Анастасија IV-3 ОШ”Анта Богићевић” Лозница
50’. Николов Нина IV ОШ “Аца Синадиновић” Лоћика
51. Микић Mаша I-1 ОШ ”Светозар Марковић” Лапово
52. Марић Софија IV-3 ОШ ”Свети Сава” Младеновац
53. Радосављевић Никола   ОШ ”Свети Сава” Младеновац
54. Василић Бојан V ОШ ”Вељко Чубриловић” Прибој Република Српска
55. Поповић Славица III-1 ОШ ”Вељко Чубриловић” Прибој Република Српска
56. Петровић Марија III-1 ОШ ”Вељко Чубриловић” Прибој Република Српска
57 Богнар Константин III-1 ОШ ”Бранко Радичевић” Равно Село
58. Лазаревић Тијана ИОП III ОШ ”Јован Дучић” Рођевићи
59. Мешановић Дамир IV-2 ОШ ”Аца Милосављевић” Рушањ
60. Ђокић Никола III-2 ОШ ”Браћа Новаков” Силбаш
61. Ферковић Фани IV-b ОШ “Сечењи Иштван” Суботица
62. Шарњаи Арманд IV-b ОШ “Сечењи Иштван” Суботица
63. Стојадиновић Анастасија IV-8 ОШ”Јован Цвијић” Суво Село Дебрц
64. Новаковић Ненад IV ОШ „Тења“ Тења Република Хрватска
65. Киш Саша IV ОШ „Тења“ Тења Република Хрватска
66. Муташку Александар I-2 ОШ ”Ђура Јакшић” Турековац
67. Топић Василије I ОШ ”Јутра плавог сљеза” Тузла Босна и Херцеговина
68. Петрушевић Кристијан I ОШ ”Јутра плавог сљеза” Тузла Босна и Херцеговина
69. Катавић Катарина II-3 ОШ ”Јанко Веселиновић” Шабац
70. Филиповић Огњен IV-2 ОШ ”Вук Караџић” Шабац
71. Мајкић Николина   ОШ „23.oктобар“ Голубинци
72. Ристивојевић Анђела   ОШ „23.oктобар“ Голубинци
73. Илић Бојана   ОШ”Радован Ковачевић” Леце Медвеђа
74. Бичкеи Адам II ОШ ”Свети Сава” Суботица Село Биково
75. Ивковић Јосипа II ОШ ”Свети Сава” Суботица Село Биково
76. Самарџић Ивана IV-2 ОШ „Вук Караџић“ Власеница Република Српска
77. Самарџић Милош III-2 ОШ „Вук Караџић“ Власеница Република Српска
78. Новаковић Миа I-3 ОШ ”Филип Вишњић” Београд
79. Пешић Марија I-1 ОШ ”Борислав Пекић” Нови Београд
80. Бискуповић Тара II-2 ОШ ”Марко Орешковић” Нови Београд
81. Ћоровић Данило IV-а ОШ „Свети Сава“ Љубиње Република Српска
82. Јохура Стефан V-а ОШ „Свети Сава“ Љубиње Република Српска
83. Босић Игор IV-2 ОШ „Борово“ Борово Република Хрватска
84. Мацакања Предраг VI-1 ОШ „Борово“ Борово Република Хрватска
85. Павловић Joвана IV ОШ „Живко Томић“ Блазнава
86. Николић Оља IV Школа ћирилице “Св. Јован Владимир” Београд
87. Петровић Невена   Школа ћирилице “Св.Јован Владимир” Београд

 

 

СТАРИЈИ ШКОЛСКИ УЗРАСТ

ред.бр.

Име и презиме ученика

Разред

Назив установе

МЕСТО

  Савковић Марија V-2 ОШ “Иво Лола Рибар” Бегаљица
  Велимировић Павле V-2 ОШ ”Иво Лола Рибар” Бегаљица
  Грбић Симона VI-5 ОШ ”Љуба Ненадовић” Београд
  Пантовић Филип VI-1 ОШ ”Олга Петров” Банатски Брестовац
  Новаковић Тијана V-2 ОШ ”Десанка Максимовић” Ваљево
  Поповић Филип VIII-3 ОШ ”Десанка Максимовић” Ваљево
  Ристеска Сара VII ОУ “Кочо Рацин” Долно Српци Македонија
  Мургоски Стефан VII ОУ “Кочо Рацин” Долно Српци Македонија
  Мартиновска Мартина VIII ОУ “Кочо Рацин” Долно Српци Македонија
  Ђоровић Катарина VIII ОШ ”Јошаничка Бања” Јошаничка Бања
  Вуковић Стефан V-1 ОШ ”Вук Караџић” Краљево
  Степановић Дијана VIII-2 ОШ ”Вук Караџић” Краљево
  Јовановић Неда V-2 ОШ ”Дринка Павловић” Куршумлија
  Ивановић Анастасија VI-4 ОШ ”Станислав Сремчевић” Крагујевац
  Петровић Катарина VII-2 ОШ ”Свети Сава” Липнички Шор
  Грујић Александра VI-2 ОШ ”Свети Сава” Липнички Шор
  Јовић Давид VI-3 ОШ ”Војислав Вока Савић” Лазаревац
  Николић Јана VI-1 ОШ ”Војислав Вока Савић” Лазаревац
  Мујковић Анђела VIII-2 ОШ “Светозар Марковић” Лапово
  Петровић Анастасија VII-2 ОШ “Други шумадијски одред” Марковац
  Матовић Габријела VII-1 ОШ ”Сава Максимовић” Мраморак
  Филиповић Бојана V-3 ОШ ”Краљ Петар I” Ниш
  Стевић Манојловић Софија V-2 ОШ ”Краљ Петар I” Ниш
  Носовић Бранко V-2 ОШ „Свети Сава“ Билећа Република Српска
  Будаи Естер VII-1 ОШ ”Милан Петровић” Нови Сад
  Поповић Илија VIII-3 ОШ”Милан Петровић” Нови Сад
  Ђорић Дајана V-1 ОШ ”Олга Петков” Падинска Скела
  Стојковић Мирјана V-2 ОШ ”Олга Петков” Падинска Скела
  Вуковић Теодора V-1 ОШ ”Стеван Јаковљевић” Параћин
  Марковић Јована V-3 ОШ ”Свети Сава” Панчево
  Бојичић Милица V-1 ОШ ”Војвода Мишић” Пецка
  Станковић Анастасија VI-1 ОШ “Стеван Јаковљевић “ Параћин
  Перовић Бранкица 13 год ОШ”Сутјеска” Рашка
  Вујетић Јелена VII ОШ “Стеван Јоксимовић” Рогачица
  Бажалац Жаклина VIII ОШ “Јован Дучић” Рођевићи
  Огњановић Емилија   ОШ ”Иса Бајић” Краљево
  Вуковић Бојана VII-3 ОШ ”Никола Вукићевић” Сомбор
  Недељков Тања VI-3 ОШ ”Никола Вукићевић” Сомбор
  Костић Никола V-2 ОШ ”Вук Стефановић Караџић” Старчево
  Милојевић Јана V-1 ОШ ”Доситеј Обрадовић” Умка
  Стевановић Мина VI-1 ОШ ”Доситеј Обрадовић” Умка
  Говорчин Бранислава V-3 ОШ ”Сремски фронт” Шид
  Спасојевић Марија VI-2 ОШ „Карађорђе“ Велика Плана
  Грковић Вељко VII-1 ОШ „Карађорђе“ Велика Плана
  Гавриловић Тамара VIII-1 ОШ „Карађорђе“ Велика Плана
  Секулић Аница VI-2 ОШ ”Боривоје Ж. Милојевић ” Крупањ

 

Са жељом, да свих 136 похваљених ученика, у пратњи својих ментора, буду учесници 9. „ДЕЧЈЕГ ВАСКРШЊЕГ САБОРА“, Бања Врујци 2013., пријатељски вас поздрављамо.

НАПОМЕНА: Пожељно је, у циљу добре организације, да потврдите долазак похваљених ученика (оверену пријаву са именима и узрастом деце и именом ментора и списком активности у којима намеравате да учествујете) најдаље до 15. априла слањем пријаве на мејл decjivaskrsnjisabor9@gmail.com . Уколико постоји више од једног ментора, ставите га на списак, а поред напишите да борави о трошку своје школе, а све са циљем да на време резервишемо неопходан број места у хотелу.

Хвала што нас подржавате свих ових година!