9.ДЕЧЈИ ВАСКРШЊИ САБОР

објављује

ВАСКРШЊИ НАГРАДНИ КОНКУРС

поводом

9. смотредечјег стваралаштва  „ДЕЧЈИ ВАСКРШЊИ САБОР“

Бања Врујци-Mионица, 29-30. април 2013.

Право учешћа на Васкршњем конкурсу имају сва деца узраста 6-15 година,којаураде и пошаљу  радове на следеће теме

:

1. За најбољи поетски и прозни рад :

KОМАДИЋ ЗАВИЧАЈА  (пожељно је да се радови шаљу и у електронском облику; најуспешнији литерарни аутори биће похваљени,чиме ће стећи право учешћа на 9. Дечјем васкршњем сабору)

1. За најбољи  ликовни рад (техника по слободном избору):

KОМАДИЋ ЗАВИЧАЈА  (најуспешнији ликовни аутори биће похваљени,чимеће стећи право учешћа на 9. Дечјем васкршњем сабору)

1.  За најбољи дечји позоришни комад:

KОМАДИЋ ЗАВИЧАЈА  (Аматерске снимке позоришнихпредставау трајању од 8-10 минута  шаљите најкасниједо 20. марта. Петочлане позоришне групе, извођачи пет најуспешнијих дечјих представа,представљаће своју школу  на такмичењу за најбољу Васкршњу представу 29. априла 2013. у Мионици)

• На васкршњем конкурсу могу учествовати сва деца узраста 6-15 година из Србије и дијаспоре.
  • Литерарне радове слати обавезно одштампане у пет примерака, а ликовне рађенеискључиво на папиру блок број3(млађи разреди)и блок број 5 (старији разреди), изузев посебних техника рађених на различитим подлогама.
  • Индивидуални учесници могу да пошаљуједан рад, а установе и асоцијације до 20 радова различитих ауторау категорији ликовних и до 10 у категорији литерарних радова.
  • Сви радови  треба да садрже пуну адресу аутора, име наставника, мејлшколе, наставников контакт телефон и мејл адресу.  (радови са непотпуним, нечитким подацима и без контакт телефона и  мејл адресе,  школе или наставника,неће се вредновати).
  • Похваљени ученици биће благовремено обавештени и позвани да учествују  на 9. Дечјем васкршњем сабору, 29-30.априла 2013.  када ће се прогласити и наградити  победници у свим категоријама.

Све  радове слати најкасније до 20. марта 2013. на адресу:

НВО „Креатива“, за конкурс ,,ДЕЧИЈИ ВАСКРШЊИ САБОР''

Бања Врујци бб, 14243 Горња Топлица

Додатне информације: УГ Креатива, 064.160.0025; 063.691.596,  Аутор смотре,  063.394.251

Сајтови. www.kreativnoobrazovanje.co.rs, www.carobnoselo.co.rs

Мејл:  decjivaskrsnjisabor9@gmail.com