Modeli razvijajuće nastave, mr Andrijana Šikl

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je iz štampe je izasla monografija INOVATIVNA OBRAZOVNA TEHNOLOGIJA-MODELI RAZVIJAJUĆE NASTAVE, autorke mr Andrijane Šikl iz Beograda (članica našeg udruženja). U toj publikaciji autorka  se trudila da prikaže savremene razvijajuce modele rada u nastavi, uz teorijski i praktični prikaz, primenjive u svakodnevnom nastavnom radu.

Ista autorka je izdala i stručni Praktikum PRIMENA MODELA RAZVIJAJUCE NASTAVE-KORAK DO SAVREMENE ŠKOLE. Praktikum je sačinjen za potrebe seminara (koji je akreditovan, u trajanju od 8 sati, MODELI RAZVIJAJUCE NASTAVE) ali uspešno može da posluži i u svakodnevnom radu.

Knjige se, jos uvek, ne mogu naći u slobodnoj prodaji, vec se naručuju. Zainteresovane kolega mogu uputiti mejl na ugkreativa@gmail.com. Veci broj narudžbina (za potrebe škole, stručnih Veća) obavljaju se elektronskim putem.
Nadamo se da će ove publikacije dati doprinos nastavnom radu.